ZALETY WSPÓŁPRACY Z {kredo} finanse


 

   

 WYGODA

W prosty sposób umów wizytę {kredo} finanse
i poświęć swój cenny czas najbliższym

PEWNOŚĆ

Zadbamy o każdy detal Twoich decyzji, abyś mógł
zrobić sobie przerwę

BEZPIECZEŃSTWO

Informacja jest potęgą Świata.
Inwestujemy w rozwój
dla ciągłej poprawy naszy usług

 

 

 

POZNAJ NAS

 


Marcin MAŻUL

Dobry i konstruktywny dialog z klientami prowadzi zawsze do sukcesu. Dzięki temu powstają pozytywne a przede wszystkim wieloletnie relacje, które są dla mnie najważniejsze i na pierwszym miejscu. W biznesie ubezpieczeniowym trzeba się zagłębić w każdym szczególe. Moje doświadczenie sprawia, że klient indywidualny czy partner biznesowy jest zawsze świadomy swoich wyborów. Do moich ulubionych działów ubezpieczeń należą szczególnie grupowe ubezpieczenia na życie oraz indywidualne ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia firm/zawodu oraz fundusze inwestycyjne i emerytalne.

Zapraszam do rozmowy o Twoich potrzebach ubezpieczeniowych.

Kamila MAŻUL

Moje wykształcenie i ścieżka zawodowa ukierunkowana jest na sprzedaż kredytów hipotecznych. Najwięcej radości i satysfakcji z pracy daje mi moment, w którym to klient jest zadowolony z realizacji swoich postanowień i uzyskuje pozytywną zgodę z Banku. Chętnie odpowiem na  wszelkie Twoje pytania oraz przybliżę jakie należy spełnić  warunki finansowe, prawne i techniczne w zakresie ubiegania się o kredyt hipoteczny w Banku. Przygotowuję również dla swoich klientów oferty ubezpieczenia na życie, które często są wymagane przez Banki pod zaciągany kredyt.

Serdecznie zapraszam do konsultacji.

kontakt

kontakt

 

Anna KOCHMAN

Podróże to słowo, które każdemu kojarzy się wakacjami, urlopem. W naszej firmie  zajmuję się sprzedażą ubezpieczeń turystycznych oraz ubezpieczeń majątkowych. Tylko indywidualna rozmowa przyczynia się do stworzenia właściwej oferty a następnie właściwej polisy ubezpieczeniowej. Polisy, która w razie konieczności zagwarantuję poczucie bezpieczeństwa i bezkonfliktowe pokrycie kosztów. Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem zdrowotnym czy ubezpieczeniem Twojego majątku? Zapraszam do wspólnej rozmowy.

 kontakt 

NASZA IDEA

Firma {kredo} finanse została założona przez Marcina Mażula w 2005 roku.

 

Od samego początku firma obrała jeden kierunek. Było nim i nadal jest docieranie  do jak największej liczby klientów swojego regionu, oferując im pełne spektrum produktów finansowo-ubezpieczeniowych. Główne kanały sprzedażowe w firmie to ubezpieczenia i bankowość.
 

W firmie {kredo} finanse funkcjonują dwie specyfikacje sprzedażowe. Pierwsza to sprzedaż biurowa. Druga to własna sieć profesjonalnych agentów. Filozofia założyciela i zarazem jej właściciela jest skierowana na sprzedaż edukacyjną. Każdy obsłużony przez firmę klient musi wiedzieć co kupuje i jaki będzie zakres funkcjonowania jego produktu. Jest to niezmiernie ważne w dzisiejszej dobie. Klient uświadomiony to klient niezmiernie cenny i klient strategiczny dla firmy {kredo} finanse.

Od samego początku funkcjonowania firma ciągle poszerzała i w dalszym ciągu poszerza swoją ofertę o coraz to nowsze produkty finansowo-ubezpieczeniowe, tak aby spełnić oczekiwania swoich obecnych jak i przyszłych klientów. Priorytetem firmy jest utrzymanie właściwych i zdrowych relacji ze swoimi klientami. Firmie zależy na wieloletniej współpracy  dla obu stron była jak najbardziej korzystna Na bieżąco zespół doradców śledzi trendy rynkowe i w stosunku do niego dostosowuje swoją strategię działania. Założyciel firmy stawia przed sobą ciągłe wyzwania. Zależy mu na tym aby działalność w dalszym ciągu mogła się rozwijać i w niedalekiej przyszłości móc za funkcjonować  w kolejnych miejscowościach regionu.
 
 
 
 
 
NASZE ODWIEDZINY

 
 
163584
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Ostatni Miesiąc
Wszystkie
16
25
41
825
1417
163584

17:25 23.07.2024
 
 
 
 
DZIĘKUJEMY ZA TWÓJ CZAS

 

Odwiedź nas

Jesteś zainteresowany oferta i chciałbyś

uzyskać więcej szczegółów?

Zapraszamy!

 

Zadzwoń do nas

+48 75 721 33 70

Jeśli dzwonisz z Polski lub zagranicy

opłaty wg taryfy operatora

 

 

Napisz do nas

Kontakt

czekamy na Ciebie