ZALETY WSPÓŁPRACY Z {kredo} finanse

 

WYGODA

W prosty sposób umów wizytę {kredo} finanse
i poświęć swój cenny czas najbliższym.

PEWNOŚĆ

Zadbamy o każdy detal Twoich decyzji, abyś mógł
zrobić sobie przerwę.

BEZPIECZEŃSTWO

Informacja jest potęgą Świata.
Inwestujemy w rozwój
dla ciągłej poprawy naszych usług.

 

POZNAJ NAS

 


Marcin MAŻUL

Dobry i konstruktywny dialog z klientami prowadzi zawsze do sukcesu. Dzięki temu powstają pozytywne a przede wszystkim wieloletnie relacje, które są dla mnie najważniejsze i na pierwszym miejscu. W biznesie ubezpieczeniowym trzeba się zagłębić w każdym szczególe. Moje doświadczenie sprawia, że klient indywidualny czy partner biznesowy jest zawsze świadomy swoich wyborów. Do moich ulubionych działów ubezpieczeń należą szczególnie grupowe ubezpieczenia na życie oraz indywidualne ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia firm/zawodu oraz fundusze inwestycyjne i emerytalne.

Zapraszam do rozmowy o Twoich potrzebach ubezpieczeniowych.

kontakt

 

 

NASZA IDEA

Firma {kredo} finanse została założona przez Marcina Mażula w 2005 roku.

 

Od samego początku firma obrała jeden kierunek. Było nim i nadal jest docieranie  do jak największej liczby klientów swojego regionu, oferując im pełne spektrum produktów finansowo-ubezpieczeniowych. Główne kanały sprzedażowe w firmie to ubezpieczenia i bankowość.
 

W firmie {kredo} finanse funkcjonują dwie specyfikacje sprzedażowe. Pierwsza to sprzedaż biurowa. Druga to własna sieć profesjonalnych agentów. Filozofia założyciela i zarazem jej właściciela jest skierowana na sprzedaż edukacyjną. Każdy obsłużony przez firmę klient musi wiedzieć co kupuje i jaki będzie zakres funkcjonowania jego produktu. Jest to niezmiernie ważne w dzisiejszej dobie. Klient uświadomiony to klient niezmiernie cenny i klient strategiczny dla firmy {kredo} finanse.

Od samego początku funkcjonowania firma ciągle poszerzała i w dalszym ciągu poszerza swoją ofertę o coraz to nowsze produkty finansowo-ubezpieczeniowe, tak aby spełnić oczekiwania swoich obecnych jak i przyszłych klientów. Priorytetem firmy jest utrzymanie właściwych i zdrowych relacji ze swoimi klientami. Firmie zależy na wieloletniej współpracy  dla obu stron była jak najbardziej korzystna Na bieżąco zespół doradców śledzi trendy rynkowe i w stosunku do niego dostosowuje swoją strategię działania. Założyciel firmy stawia przed sobą ciągłe wyzwania. Zależy mu na tym aby działalność w dalszym ciągu mogła się rozwijać i w niedalekiej przyszłości móc za funkcjonować  w kolejnych miejscowościach regionu.
 
 
 
 
 
NASZE ODWIEDZINY

 
 
 
 
 
 
DZIĘKUJEMY ZA TWÓJ CZAS