W podróży

 

Jeżeli  planujesz  przekroczyć  granicę, pamiętaj, że prywatne ubezpieczenie jest w dzisiejszej dobie niezbędne. 
Nie jest już ono dobrem luksusowym i powinno być wręcz nakazem dla nas wszystkich.

 

 

     

 

Dlaczego tak uważamy?Służba zdrowia w wielu krajach świata jest na dużo wyższym poziomie , niż w naszym kraju, co wiąże się również ze zróżnicowaniem opłat świadczeń medycznych. Gdy dzieje się coś złego, nikt nie chce czekać. Każdy oczekuje jak najszybszej pomocy, i  w danym momencie jest to najważniejsze dla osoby oczekującej pomocy. Nikt nie myśli wtedy o kosztach. Każdy chce być zdrowy i sprawny. Dopiero po fakcie zderzamy  się  z rzeczywistością. Rachunki, które otrzymujemy po zakończonym zdarzeniu są dla nas Polaków bardzo wysokie a czasami nawet kosmicznie wysokie !!!

"Średni koszt szkody narciarskiej wynosi 4012 zł. Najbardziej kosztownym zdarzeniem w razie wypadku odniesionego na stoku jest użycie przez służby helikoptera ratunkowego, które średnio kosztuje 18 000 zł – wynika z danych Mondial Assistance. Aby nie martwić się koniecznością ponoszenia tak dużych wydatków z własnych środków, można przed wyjazdem na narty za granicę ubezpieczyć się.

W ubiegłym roku przekonał się o tym Polak, który w wyniku wypadku na stoku w Hiszpanii doznał licznych złamań. Konieczny był transport helikopterem ratunkowym do szpitala. Koszty przewozu poszkodowanego przez służby do placówki medycznej w kwocie około 10 000 euro (41 700 zł) pokryło towarzystwo ubezpieczeniowe."
Źródło: gazetaprawna.pl

 


Ubezpieczenie w podróży jest ubezpieczeniem o bardzo szerokim spektrum działania. Jest skierowane dla każdej osoby, która wyjeżdżając za granicę powinna mieć je przy sobie. Charakterystyka tego ubezpieczenia jest bardzo szeroka. Można je wykupić na cały rok. Można je również wykupić na określoną liczbę dni a nawet  na jeden dzień. Zakłady ubezpieczeniowe posiadają wiele różnych ofert ubezpieczeń turystycznych jak i ofert skierowanych dla osób wyjeżdżających za granicę w celach zarobkowych czy służbowych.
 
W zależności jakie czynności będziesz wykonywać za granicą (czy to zawodowe, czy prywatne) dobierzemy dla Ciebie odpowiednią opcję ubezpieczenia abyś nie martwił się i czuł się bezpiecznie.

 

Zapraszamy do kontaktu bądź do naszego biura. Podczas wspólnej rozmowy ustalimy co będzie dla Ciebie najważniejsze i który produkt będzie spełniał Twoje oczekiwania. Pamiętaj również, ze ubezpieczenie takie pokrywa nie tylko koszty leczenia i koszty transportu.

 

 

Ubezpieczenie te możesz dodatkowo rozszerzyć o:

•    ubezpieczenie bagażu podróżnego
•    ubezpieczenie NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków)
•    ubezpieczenie OC osób fizycznych w życiu prywatnym
•    ubezpieczenie kosztów wyjazdu z tytułu rezygnacji albo kosztów skrócenia uczestnictwa w imprezie
•    Concierge - Osobisty Asystent
•    Medical Assistance - Assistance dla członków rodziny
•    Home Assistance
•    ubezpieczenie Assistance - kontynuacja leczenia na terenie Polski
•    pakiet usług medycznych i Assistance po powrocie do Polski
•    ubezpieczenie zdarzeń po spożyciu alkoholu w ramach kosztów leczenia i NNW

I jeszcze kilka innych opcji, o których poinformujemy Cię osobiście przy wyborze Twojego ubezpieczenia.

 

 

UBEZPIECZENIA

     

 

KREDYTY